До кінця 2012 року на Харківщині газифікують ще півтора десятка сіл - Михайло Добкін

До кінця 2012 року на Харківщині газифікують ще півтора десятка сіл - Михайло Добкін

У цьому році провести газ планують у 12-15 населених пунктах Харківщини, заявив Михайло Добкін під час прес-конференції.

 - У нас в цьому році реалізовується 2 договори з НАК “Нафтогаз України”. Перший договір — 2011 року, згідно з яким ми повинні були отримати 150 млн гривень. З огляду на те, що в кінці минулого року казначейство не змогло провести всі розрахунки, частина робіт була перенесена на цей рік. В минулому році ми зупинились на реалізації 96 млн, а в цьому році ми отримали від НАК по договору 2011 року 54 млн на газифікацію і фінансування об'єктів соціальної інфраструктури, - сказав Михайло Добкін.

Другий договір у 2012 році облдержадміністрація підписала  на 175 млн гривень, з яких 125 млн планують використати на газифікацію, і 50 — на розвиток соціальної сфери.

- Найбільша проблема, і більша частина коштів уходить на будівництво газопроводів високого тиску у найвіддаленіші населені пункти області, - говорить Михайло Добкін. - Але це все одно треба робити. Тому в 2012 році газ проведуть у 12-15 населених пунктах області, і великих, і малих.

За інформацією голови облдержадміністрації, рівень газифікації області зараз складає 74%. При цьому, міста і селища міського типу газифіковані на 80%, а села — на 53-55%.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ