До опалювального сезону Харківська область готова більше, ніж наполовину - віце-губернатор

До опалювального сезону Харківська область готова більше, ніж наполовину - віце-губернатор

- Наш рівень комплексної підготовки жилого фонду перевищує загальноукраїнський, - повідомив перший заступник губернатора Харківської області Валентин Дулуб.

- Ми провели 33 виїздні засідання штабів по підготовці до нового опалювального сезону, охопили всі райони та міста обласного значення Харківської області. У кожному районі ми заслухали доповіді голів адміністрацій, керівників структурних підрозділів, а також комунальних підприємтсв, які займаються підготовкою до опалювального сезону. Люди знають графіки, за якими вони мають працювати, терміни початку опалювального сезону у соціальній, бюджетній сфері та у жилих будинках, - говорить Валентин Дулуб.

Так, до зими комплексно підготовлено 45,1 % жилих будинків, у тому числі комунальної власності. Ремонт даху у домах комунальної власності виконаний на 51,1 %.

Об'єкти соціальної сфери готові до опалювального сезону більше, ніж на половину. Так, у школах на дитячих садках завершити підготовку обіцяють вже до кінця серпня, у лікарнях — до 1 вересня.

Ірина Гудзь

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ