Електрички на Харківщині змінюють та скорочують маршрути (РОЗКЛАД)

Електрички на Харківщині змінюють та скорочують маршрути (РОЗКЛАД)

http://www.mediaport.ua

Через ремонт системи електропостачання приміські поїзди тепер будуть рухатися за зміненим графіком.

Вже 4 березня мешканці Харківщини не зможуть дістатися до Козачої Лопані і назад рейсами № 6022 і № 6027, повідомили Сьогодні. А 6 і 12 березня не будуть ходити електропоїзди № 6417 «Харків-Левада - Балаклія» і № 6426 «Балаклея - Харків-Левада».

У прес-службі Південної залізниці повідомили, що більше тижня деякі потяги курсуватимуть за спеціальним графіком, при якому диспетчер може скоригувати маршрут або продовжити деякі зупинки. Вже сьогодні в такому режимі запустять рейс № 6024 «Харків - Козача Лопань», а з вівторка по четвер за «диспетчерским графіком» піде електропоїзд № 6913 «Харків - Огульці».

Крім того, в ці ж дні пасажири поїзда № 6688 «Красноград - Харків» після Мерефи будуть проїжджати через станції «Буди», «Комунар», «Шпаківка», «Куряж» і «Залютіно». За таким самим маршрутом замість станції «Покотилівка» запустять рейс № 6516 «Лозова - Харків». З 12 по 14 березня потяг № 6658 «Полтава-Південна - Лозова» скоротить маршрут до Краснограда, а вже з Лозовій курсуватиме через станцію «Селещина» (рейс № 6653). За колишніми маршрутами електрички пустять лише після 14 березня.

За матеріалами: Сегодня