Інвалідам проклали дорогу на Харківщині

Інвалідам проклали дорогу на Харківщині

http://www.orelgrad.ru

За два останні роки 99% всіх будівель органів влади на Харківщині стали доступні для інвалідів.

Про це заявив заступник губернатора Ігор Шурма під час підписання Меморандуму про співпрацю з організаціями ООН. За словами заступника губернатора, всі ці установи обладнані пандусами, для чого у нас спеціально була розроблена програма і протягом  2010-2011 років.

- Наступним кроком була максимальна доступність соціальної мережі закладів – заклади охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту, Пенсійного фонду, центрів зайнятості. Навіть якщо потрібно було боротися зі специфікою архітектурного минулого і не всюди можна було встановити пандусні підходи, то ми встановлювали кнопки або сигнали для виклику. Тоді представники органів влади могли вийти до тих людей, які не мали змоги зайти до будівлі, – говорить Ігор Шурма.
Він також розповів, що на території Харкова успішно працює проект «Інватаксі», який дозволяє користуватися послугою автоперевезення людям з особливими фізичними потребами. Харківський національний академічний театр опери і балету теж став доступним. Десятки перехресть у м. Харкові обладнані світлофорами із звуковими сигналами, виклик «швидкої допомоги» став можливим для людей, які не чують, завдяки сенсорним пристроям.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ