Кабмін ліквідував понад сто урядових органів та комітетів

Кабмін ліквідував понад сто урядових органів та комітетів

http://news2000.com.ua

Кабінет міністрів вирішив ліквідувати 103 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органи, створених при уряді.

Відповідну постанову прийнято на засіданні в середу, 13 березня, повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

Він наголосив, що зазначені органи ліквідовані у зв'язку з непотрібністю. Крім того, оптимізовано кількість консультативних, дорадчих та інших допоміжних урядових органів. Відповідно до повідомлення прес-служби Міністерства юстиції, ліквідації підлягають допоміжні органи, що утворилися до певних дат або на певні періоди, повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, буде ліквідований організаційний комітет з підготовки й святкування 300-річчя заснування Лисичанська Луганської області, міжвідомча робоча група з питань підготовки до забезпечення стабільного проходження опалювального сезону 2010-2011 років, а також організаційний комітет з підготовки й проведення 18-го саміту глав держав центральної Європи.

Крім того, мають бути ліквідовані допоміжні органи з дублюючими функціями, а також органи, необхідності в діяльності яких більше немає, зокрема, у зв'язку із проведенням реформи й зміною функцій центральних органів виконавчої влади. У зв'язку із ліквідацією, цією же постановою Кабміну визнано такими, що втратили чинність, повністю або частково майже 200 актів уряду, що регулюють питання діяльності консультативних, дорадчих і інших допоміжних урядових органів.

За матеріалами: Урядовий портал