Харківські льотчики налітали рекордну кількість годин

Харківські льотчики налітали рекордну кількість годин

Сьогодні середній наліт на одного військового льотчика складає більше 20 годин.

Навесні Міністр оборони України Дмитро Саламатін поставив завдання щодо доведення нальоту на кожного військового льотчика за першу половину 2012 року не менше ніж 20 годин.

– Завдання Міністра оборони з мінімального нальоту – виконано, – повідомив командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Юрій Байдак, підбиваючи підсумки півріччя льотної роботи.

За його словами, сьогодні середній наліт на одного військового льотчика складає більше 20 годин. Ті ж, хто входить до складу визначених екіпажів, провели в повітрі за штурвалом літака майже 25 годин. Цього показника було досягнуто вперше за останні п’ять років.

– У порівнянні з аналогічним періодом минулого року за перше півріччя в авіаційних бригадах майже вдвічі зросла кількість проведених льотних змін. Зважаючи на те, що загальний наліт льотчиків Повітряних Сил зріс більше, ніж у два рази, відповідно, вдвічі зріс показник нальоту на одного льотчика, – наголосив командувач виду Збройних Сил.

– Упродовж півріччя до бригад тактичної авіації стабільно надходила відремонтована і модернізована на підприємствах вітчизняного ОПК техніка. Льотчики одразу починали нести на ній бойове чергування, виконувати інші польотні завдання, – наголосив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Юрій Байдак.


За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ