Харківський парад завершився виступом кінного екскадрону (ДОДАНІ ФОТО)

Харківський парад завершився виступом кінного екскадрону (ДОДАНІ ФОТО)

фото Інни Пирлик

На площі Свободи у Харкові завершився Парад на честь Дня Перемоги.

Парадом по площі пройшли війська Харківського, Севастопольського, Львівського, Дніпропетровського, Воронезького гарнізонів.

Також в ході плац-параду виступили курсанти Академії внутрішніх військ. Всього виступило 210 чоловік, з них 34 дівчини-барабанщиці (студентки Харківського національного  університету ім Г. С. Сковороди). Курсанти показали вправи із карабінами та шаблями.

Після параду на площі пройшов кінний ескадрону Харківської державної зооветеринарної академії. Всього у виступі взяли участь 32 наїзники на конях.

З Днем Перемоги в ході параду харків'ян привітав губернатор Михайло Добкін.

- Покоління, яке принесло цю перемогу, гідне шанування і поваги, а найголовніше, - гідне того, щоб про їх подвиг пам'ятали наступні покоління. Ми діти, онуки і правнуки переможців, і ми цим пишаємося. Той, хто хоче в цей день сумувати - нехай сумує, а ми цей день вважаємо днем святковим і робимо все, щоб ветерани відчували, що вони не даремно проливали кров на полях битв і віддавали свої життя, - сказав голова області.

 Зі святом ветеранів привітав голова Харківської обласноі ради Сергій Чернов.

- У ці дні ми згадуємо тих, хто ціною свого життя завоював мир і свободу, тих, кого нема разом з нами сьогодні і шануємо воїнів-переможців. - сказав Сергій Чернов. - Шановні ветерани, чим більше віддаляється від нас переможний 1945-й рік, тим більшого значення набуває перемога, яку ви завоювали для нас. Ваш подвиг безсмертний і ми пишаємося тим, що наш народ — народ переможців.

В кінці плац-параду курсанти разом заспівали відому пісню "День Победы"

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ