М. Добкін: Працівники у Золочеві загинули через відсутність контролю з боку керівництва

М. Добкін: Працівники у Золочеві загинули через відсутність контролю з боку керівництва

http://cmse.ie

Трагедія на каналізаційній станції в Золочеві, в результаті якої загинули слюсар, водій та інженер, сталася через недотримання техніки безпеки робітниками.

- Відсутність контролю з боку керівництва призводить до безвідповідальності та недбальства прцівників. Тому трапилася трагедія, в результаті якої родини залишилися без своїх кормильців, - наголосив Михайло Добкін. 

Так прокоментував загибель трьох працівників комунального підприємства вчора у Золочеві губернатор Харківщини Михайло Добкін в ході сьогоднішнього кущового засідання штабу з організації підготовки господарського комплексу  та об'єктів соц. сфери до сталого функціонування у осінньо-зимовий період 2012-2013 рр. у Вовчанську.

Також Михайло Добкін доручив місцевим органам влади провести перевірку техніки безпеки на комунальних підприємствах районів.

Як відзначив губернатор, винних у трагедії мають знайти і покарати. Якщо прокуратура знайде та покарає винних, то керівники інших служб та підрозділів будуть по-іншому ставитись до своїх обов'язків.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ