На чому спіймали харківських правоохоронців. Подробиці

На чому спіймали харківських правоохоронців. Подробиці

http://sevstyle.com

В цьому році по матеріалам управління внутрішньої безпеки ГУМВС у Харківській області відкрито у відношенні співробітників міліції 16 кримінальних проваджень. Серед них 12 посадових злочинів.

Про це повідомив начальник оперативно-зонального відділу управління внутрішньої безпеки ДВБ МВС України в Харківській області Олександр Соколов. За його інформацією, левову частку виявлених злочинів складають злочини, пов'язані з отриманням хабара (за ст.386 КК України відкрито п'ять кримінальних проваджень), з перевищенням службових повноважень (чотири кримінальних провадження за ст.364 ККУ) і зловживанням службових повноважень (за ст.365 ККУ відкрито три кримінальних провадження).

За результатами досудових розслідувань них шістьом співробітникам міліції органи прокуратури пред'явили повідомлення про підозру в скоєнні злочинів, і двом цивільним особам, які діяли разом із міліціонерами у складі злочинної групи.

Крім того, в області відкрито два кримінальних провадження у сфері незаконного обігу наркотичних речовин за ст.307 ККУ.

- Співробітники міліції збували наркотичні речовини наркоманам, які в свою чергу підкидали їх іншим громадянам. З останнім правоохоронці вимагали хабарі за непритягнення до відповідальності, - розповідає Олександр Соколов.

Також кримінальні провадження відкриті щодо міліціонерів, один з яких наніс легкі тілесні ушкодження, а інший — керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

По лінії профілактики роботи серед міліціонерів проведено 34 перевірки, виявлено 31 порушення, зокрема до дисциплінарної відповідальності притягнуті 33 співробітники міліції, з них троє звільнені з роботи.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ