На трьох дорогах Харківщини не вистачає асфальту, а поточні ремонти проводилися незаконно

На трьох дорогах Харківщини не вистачає асфальту, а поточні ремонти проводилися незаконно

http://www.tourdnepr.com

На дорогах Харків-Щербаківка, Харків-Довжанський і окружній не вистачає від 3 до 5 см асфальту.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив начальник Державної фінансової інспекції України у Харківські області Станіслав Косинов, звітуючи про результати перевірки Служби автомобільних доріг у Хаківській області та Дочірнього підприємства «Харківський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

- Недостача асфальтного покриття була встановлена за трьома основними напрямками. Це Харків-Щербаківка, Харків-Довжанський і окружна дорога. До речі, «Облавтодор» відмовився надати нам спеціалістів для перевірки, і ми мали створити комісію самостійно, долучивши до групи співробітників УБЕЗ. За результатами перевірок, недостача асфальту бетонного покриття склала від трьох до п’яти сантиметрів, - сказав Станіслав Косинов.

Начальник Держфінінспекції також розповів про численні порушення у документації «Харьківського облавтодору». Так, підприємство надало на перевірку документи, у яких мав бути розписаний кошторис поточних ремонтних робіт на дорогах області. Проте, як виявилося у ході їх розгляду, у них не були вказані навіть адреси об’єктів, де саме ремонт проводився.

- У тих документах, які нам були надані, ніде не вказувалося де саме поточний ремонт був проведений. Це неприпустимо, адже має бути вказана адреса об’єкту, де здійснювався ремонт. Таким чином жодних конкретних даних «Харківський облавтодор» мав не надав, - заявив Станіслав Косинов. – При такій ситуації легко займатися розкраданням коштів з держбюджету.

За результатами ревізій інспекція встановила фінансових порушень на загальну суму 332 млн 342 тис. грн. З них порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, оцінені майже у 33 млн грн.

Ірина Гудзь

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ