Олег Дьомін: Найпочесніше звання - харків'янин

Олег Дьомін: Найпочесніше звання - харків'янин

фото Віктора Кочетова

Ветерани, почесні громадяни Харківської області, дипломатичні представництва, духовенство, народні і обласні депутати зібрались у ХНАТОБі ім.М.В.Лисенка для святкування Дня Харківської області.

Вітаючи присутніх із святом, губернатор Харківської області Михайло Добкін відмітив успіхи регіону в соціально-економічній, промисловій і культурній сферах.

 - Сьогодні Харківщина поставила перед собою амбіційне завдання — повернути лідерські позиції, що були втрачені за попередні роки. І вже багато для цього зроблено. В останні роки область демонструє стабільні економічні показники, що підвищує рейтингові оцінки інвестиційної привабливості нашого регіону, -  повідомив губернатор. 

Сергій Чернов привітав присутніх з Днем народження Харківської області і з днем звільнення області від фашистсько-німецьких загарбників. 
 - Хотів би від імені депутатського корпусу Харківської обласної ради низько вклонитися нашим ветеранам,  - сказав голова облради, - висловити їм вдячність за подвиг, за працю і розвиток молодого покоління, всім трудовим колективам, які працюють на теренах Харківської області і приносять здобутки і прославляють нашу область, і кожну сім'ю, яка живе на Слобожанщині.

На знак поваги, за вагомий внесок у розвиток Харківської області та піднесення її авторитету на державному та на міжнародному рівнях обласна рада присвоїла звання «Почесний громадянин Харківської області»: голові Харківської облдержадміністрації у 1996-2000 роках, Надзвичайному і Повноважному Послу України у Республіці Казахстан Олегу Дьоміну;  голові Харківської обласної виборчої комісії Олександру Русанову;  судді вищого кваліфікаційного класу у відставці; першому віце-президенту – виконавчому директору Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутату Харківської обласної ради V, VI скликань Миколі Тітову;  почесному ректору Харківської медичної академії післядипломної освіти Миколі Хвисюку;  віце-президенту ПАТ «Східно-український банк «ГРАНТ» Юрію Шрамку.

- Я не можу не сказати того, що завжди відчуваю, коли буваю в інших містах України та за кордоном, що, мабуть, найпочесніше звання - це бути просто харків’янином, - сказав від імені Почесних громадян області  Олег Дьомін. - Хочу щиро подякувати всім колегам і друзям, з якими ми працювали, саме завдяки спільній праці є якісь досягнення.  Хочу щиро подякувати обласній раді і керівництву Харківської області за те, що вони продовжують  традиції, і вірні тим починанням, які зробили Харківську область саме такою.

Також губернатор, голова обласної ради і мер Харкова вручили державні нагороди. Орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня нагороджений ректор Харківського національного цніверситету внутрішніх справ Олександр Бандурка, Орден «За заслуги» І ступеня отримав генеральний директор АТ «Завод «Южкабель» Володимир Золотарьов, Ордени «За заслуги» ІІ ступеня отримали генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Суботін і голова Балаклійської райради Степан Масельський. Орденами «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджені перший заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб, член громадської ради Харківської спілки ветеранів Авганістану Євген Гутков, генеральний директор спілки «Стальконструкция» Сергій Євель, голова Красноградської райдержадміністрації Микола Муригін, заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і генеральний директор сільгоспопідприємства «Родина» (Двурічанський район) Олег Шишкунов.

Також очільники області вручили Ордени княгині Ольги ІІІ ступеня і медалі «За працю і звитягу».

Тамара Кіч

Нагадаємо, сьогодні в будівлі облради відбувся прицом на честь Дня Харківської області. Сергій Чернов та Михайло Добкін нагородили мешканців області почесними подарунками та орденами. Зокрема мешканці Харківщини отримали державні нагороди Президента України: Ордени «За заслуги» ІІІ ступеня отримали  слюсар Красноградського заводу металевих конструкцій державного підприємства “Південна залізниця”  Сергій Гнатенко і підприємець Олександр Зачепило; видатним харків'янам присвоєні почесні звання «Заслужений винахідник України», «Заслужений парцівник транспорту України», «Заслужений парцівник фізкультури і спорту України».

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ