Південна залізниця обіцяє теплі вагони пасажирам

Південна залізниця обіцяє теплі вагони пасажирам

http://gortransport.kharkov.ua/

Залізничники Південної магістралі готуються до роботи в холодну пору року.

15 вересня структурні підрозділи служби почали підготовку до експлуатації в зимовий період 508 пасажирських вагонів (128 вагонів на твердому паливі, 380 – на комбінованому опаленні).

Наразі 104 вагони вже підготовлено, розпочато постачання запасних частин для ремонту систем комбінованого опалення вагонів, а також нагрівальних елементів котла і високовольтних контакторів.

До того ж, при формуванні схем поїздів приміського сполучення в осінньо-зимовий період планується задіяти 43 плацкартні вагони. Закінчити підготовку рухомого складу залізничники повинні у жовтні.

Поповнюється снігоприбиральний інвентар, підготовлена до роботи автотранспортна й снігоприбиральна техніка. Так вокзалом станції Харків-Пасажирський у 2013 році придбано 5 одиниць сучасної снігоприбиральної техніки. 

Господарство пасажирської служби повністю забезпечене запасами кам'яного вугілля: для котелень - 91,9 тонн (312 % від двомісячного запасу), для опалення пасажирських вагонів - 3212,62 тонн (221,6 % від двомісячного запасу). В даний час постачання вугілля на залізницю триває, що дасть можливість забезпечити безперебійне опалення вагонів та котелень на весь опалювальний сезон.

За матеріалами: прес-служба Південної залізниці