Податки у селян Харківщини збирають на спеціальних машинах

Податки у селян Харківщини збирають на спеціальних машинах

http://www.novoselica-rda.cv.ua

На Харківщині в рамках кампанії декларування громадянами майнового стану та доходів уже кілька років поспіль практикуються виїзди в сільські райони області спеціальних агітаційних мобільних бригад.

Цього року кампанію «Декларування-2013» посилено пересувним Центром обслуговування платників податків (ЦОПП).

Мобільний ЦОПП – спецавтомобіль з емблемою податкової служби – з минулого року курсує сільськими районами регіону. Під час візиту мобільної агітаційної групи до Печенізького району з його жителями зустрівся начальник управління фізичних осіб ДПС у Харківській області Гліб Мілютін, який поінформував, що серед нововведень нинішнього деклараційного року – подання декларацій через Інтернет.

– Громадянам необхідно мати доступ до Інтернет-мережі та електронний ключ цифрового підпису з відповідним програмним забезпеченням. Їх надає податкова служба безплатно в шести Центрах, відкритих у Харкові та області, – розповів Гліб Мілютін.

Податківець запевнив печеніжців, що для зручності платників до кінця деклараційної кампанії фахівці податкової з виїздом побувають у всіх найвіддаленіших куточках району – таких селах, як Артемівка, Мартова, Борщова тощо.

– Наша громада налічує близько двох тисяч мешканців. Будуть люди своєчасно сплачувати податки – будуть гроші в місцевому бюджеті на ремонт доріг, утримання дитячого садка, сільського клубу, – зазначив Мартівський сільський голова Гнат Нечипорук.

У день роботи виїзної мобільної бригади жителі Печенізького району подали кілька десятків декларацій про майновий стан та доходи за 2012 рік.

Довідка СК. З початку року на Харківщині подано близько тисячі декларацій на загальну суму сплати податку на доходи фізичних осіб у розмірі 1,5 млн грн. Минулого року на цей період податківці прийняли на чверть менше декларацій, а сума до сплати була вдвічі нижчою.

Юрій Іванченко, матеріал з газети "Слобідський край" №22 від 19.02.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ