Полігон у Богодухові: як налаштовані місцеві мешканці

Полігон у Богодухові: як налаштовані місцеві мешканці

http://www.ikirov.ru

У Богодухові планують збудувати сучасний полігон для твердих побутових відходів.

Полігон на околиці міста Богодухова існує більше 30 років. Спочатку це було несанкціоноване звалище. Свого часу його узаконили, виконали проект землеустрою та одержали Державний акт на землю. Сьогодні ж тут хочуть створити сучасний полігон для твердих побутових відходів. Аби проект втілити у життя, необхідно 28 млн грн. Половину коштів мають виділити з обласного бюджету, решту — інвестор.

Як уже повідомлялося раніше, подібний полігон планують створити і в Люботині. Там у місцевих мешканців це викликало занепокоєння. Як розповів “СК” голова Богодухівської РДА Володимир Бєлий, мешканці Богодухова ставляться до цієї ідеї спокійно.

- Ми пояснили громаді, що замість ґрунтової дороги з’явиться асфальтована чи бетонна, що полігон буде обгороджено і сміття більше не розлітатиметься полями; що сміття сортуватиметься, і в результаті пластик уже не закопуватимуть у землю, а відвозитимуть на переробку як вторсировину. Тож проти чого виступати? - пояснив Володимир Бєлий. - Це як було місцем, куди звозили сміття з усього Богодухівського району, так воно ним і залишиться. Тільки воно буде побудоване за усіма європейськими стандартами.

Інна Пирлик, матеріал з газети "Слобідський край" № 124 від 17.10.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ