Поляки розповіли харків’янам, як отримати міжнародні гранти

Поляки розповіли харків’янам, як отримати міжнародні гранти

http://www.entquick.net

25 жовтня на Харківщину завітає польська делегація, яка навчатиме слобожан правильно оформляти міжнародні соціальні гранди.

Сьогодні під час прес-конференції перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко зазначила, що нещодавно у Польщі побувала делегація з нашої області. Там вона ознайомилася з досвідом поляків щодо участі в різних міжнародних програмах і проектах, спрямованих на розв'язання актуальних соціальних проблем населених пунктів.

- Обов'язково скористаємося досвідом польських спеціалістів у цій важливій справі, - підкреслила Олена Олешко. - Не секрет те, що робота із залученням коштів з міжнародних грандів у нас, на відміну від Західної України, поки ведеться не так, як би цього хотілося. Але ми швидко навчаємося і незабаром матимемо повний обсяг необхідних знань у складенні документів. До речі, в цьому році ми виграли три міжнародні проекти і десять Всеукраїнських.

Також Олена Олешко розповіла, що депутатський корпус буде збільшувати і фінансування з обласного бюджету важливої програми міні-проектів. У 2012 році на ці цілі було виділено 1 млн грн., а в цьому вже 2,4 млн грн. Очікується, що в наступному році фінансування буде теж збільшено.

Ігор Тесло

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ