Попередники та влада об’єдналися на Харківщині (ФОТО)

Попередники та влада об’єдналися на Харківщині (ФОТО)

Харківська область може стати гарним прикладом для наслідування. Суботник, який пройшов в одному з районів, об’єднав діючу владу з колишньою.

20 квітня 2013 року Борівський район, при безпосередній координації голови районної ради Євгена Жука, взяв участь у всеукраїнській соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою! 2013». До акції долучилося 10 громад, близько 2000 жителів району: працівники установ, підприємств, організацій, учні та педагоги загальноосвітніх шкіл, депутати місцевих ради, громадські організації та звичайні люди, які небайдужі до стану довкілля і власного життя. Своїм прикладом залучали місцевих мешканців робити Борівщину чистішою діючі керівники району – голова райдержадміністрації Микола Кравцов і голова районної ради Євген Жук. До них також приєдналися їх попередники, що обіймали посади голів районної ради та райдержадміністрації в різні періоди протягом останніх 15 років.

В результаті акції на території Борівського району було зібрано і вивезено на сміттєзвалище більше тисячі мішків сміття, висаджено близько 300 дерев, приведено в порядок не лише вулиці селища Борова і сіл району, а й узбіччя автомобільних доріг, цвинтарі, парки, стадіони, зелені насадження вздовж доріг, прибережні території водних джерел, пам’ятники загиблим воїнам та братські могили.

Юрій Борщ

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ