Правила дорожнього руху змінено: кабмін запропонував нові знаки й інструкції

Правила дорожнього руху змінено: кабмін запропонував нові знаки й інструкції

http://pravo.ru

Нова редакція правил дорожнього руху вступає у дію 15 квітня.

За інформацію “Коммерсант-Украина”, вчора на закритому засіданні кабміну була прийнята нова редакція ПДР. Так, чиновники вирішили, що з 1 жовтні по 1 травня водії мають їздити поза межами населених пунктів із включеним ближнім світлом фар, дорожні знаки мають перевагу перед дорожньою розміткою, а зупинка і стоянка на газонах є неприпустимою.

- Раніше дорожні знаки нерідко суперечили розмітці. Бувало так, що розмітка вказує на можливість руху зі смуги в різних напрямках, а знак над дорогою показує, що рухатися можна тільки прямо. При цьому було неясно, чим керуватися водієві. Зараз пріоритет буде закріплений за постійним знаком, - пояснив експерт у сфері транспортного права Антон Кравченко, який брав участь в розробці поправок.

Нова редакція ПДР передбачає і введення нових знаків. Так, у квітні з'являться такі вказівки як "Пункт зупинки трамвая", "Кінець пункту зупинки трамвая", "Культова споруда", "Промислова зона", "Фото-, відеофіксація порушень". Додадуться кольори і до дорожньої розмітки. Синій означатиме паркування на проїжджій частині, а помаранчевий — тимчасову розмітку.

За матеріалами: “Коммерсант-Украина”