Прокурор області допоміг вирішити спірні земельні питання

Прокурор області допоміг вирішити спірні земельні питання

фото прес-служби облпрокуратури

Днями Прокурор Харківської області Геннадій Тюрін провів прийом громадян у Лозовій.

На прийомі були присутні начальник Державної інспекції сільського господарства Сергій Бізікін та начальник ГУ Держземагентства у області Юрій Перекупський. Всього було прийнято 17 громадян.
 
- Щоб захистити, насамперед, права громадян - власників цих ділянок, щоб не довести ситуацію до напруги і не допустити моментів фізичного впливу, я вважаю за необхідне втрутитися у цю ситуацію, - сказав Г. Тюрін.

Як приклад, у двох сусідніх сільських радах частково співпали межі 5 земельних ділянок. Отже, мешканці сусідніх сіл не можуть оформити документи на одну й ту саму ділянку.

Прокурор області пообіцяв, що найближчим часом проведуть перерозподіл спірних паїв.

Крім того, чимало звернень стосувалось видачі державних актів на землю. Це коло проблем прокурор області взяв на особливий контроль та пообіцяв, що протягом місяця усі громадяни, що прийшли на прийом та мають законні підстави, отримають держані акти на землю.

Також Геннадій Тюрін доручив Лозівському міжрайонному прокурору та своїм заступникам провести низку перевірок за зверненнями. Усі заявники отримають відповіді у встановлений законом термін. 

За матеріалами: Прокуратура Харківської області