Росія стала постачальником сировини для біопалива, яке виробляють на Харківщині (ВІДЕО)

Росія стала постачальником сировини для біопалива, яке виробляють на Харківщині (ВІДЕО)

Фото Юрія Борща

Івашківський спиртовий завод, який сьогодні виробляє компонент моторного палива «Альтернативний», уклав угоду з російськими підприємствами щодо постачання сировини (мелясі).

Про це повідомив голова Золочівської райдержадміністрації Ігор Горішній під час skype-марафону, що відбулася у рамках Днів відкритості. За його словами за останні 5 місяців об’єми виробництва склали 5485 тонн продукції, що дорівнює 45 млн грн.

На сьогоднішній день завод, який ще кілька років тому хотіли порізати на металобрухт, працює стабільно. Тільки за останні 5 місяців об’єми виробництва склали 44 млн. 640 тис. грн.

– Є напрацювання на роботу у подальшому. Існує проблема, пов’язана з тим, що на Україні не вистачає сировини. Сьогодні вже заключені договори і сировина для виробництва компоненту завозиться з Російської Федерації. Повністю погашена заборгованість із заробітної плати і бюджетних платежів, що була у минулому році, на сьогоднішній день зарплата виплачується в повному об’ємі. На заводі близько 150 тисяч працівників, середня заробітна плата котрих складає більше 3 тис. грн., – зазначив Ігор Горішній.

Сьогодні підприємство працює на повну потужність, але є плани збільшити обсяги виробництва. Для цього треба модернізувати частину обладнання, відремонтувати приміщення, котельну.

Юрій Борщ

" width="100%" height="auto" frameborder="0" allowfullscreen="">
За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ