Роздержавлення районних газет почнеться з Харківщини

Роздержавлення районних газет почнеться з Харківщини

http://tayga.info/

Харківська область обрана для реалізації пілотного проекту з роздержавлення районних друкованих ЗМІ

Про це під час свого виступу на засіданні колегії Державного комітету телебачення і радіомовлення України розповіла директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич. Вона розповіла, що в області здійснюються заходи щодо реформування комунальних друкованих ЗМІ.

- Харківщина обрана регіоном реалізації пілотного проекту з роздержавлення районних газет. Його учасниками стануть «Сільські новини» Валківського району, «Красная звезда» Чугуївського району, «Трибуна трудящих» Харківського району, «Зоря» Золочівського району, «Промінь» Краснокутського району, «Маяк» Богодухівського району, «Наш край» Кегичівського району, «Обрії Ізюмщини» Ізюмського району та «Вісник Куп'янщини» Куп’янського району. Якщо в Україні приблизно 10% редакцій комунальних газет підтвердили свою участь у пілотному проекті, то на Харківщині бажаючих першими вступити в ринкові відносини майже третина, - заявила Вікторія Маренич.

Директор Департаменту масових комунікацій ХОДА також зазначила, що питання реформування комунальних ЗМІ розглядалося на чотирьох обласних семінарах-нарадах із участю представників Юридичного департаменту обласної державної адміністрації, Національної спілки журналістів України та правління Харківського відділення Національної спілки журналістів України.

За матеріалами: ХОДА