Скаргу на дії земельних чиновників відтепер приймає особисто голова Держземагентства. Телефон

Відкрито особисту телефонну «гарячу лінію» голови Державного агентства земельних ресурсів України Сергія Рудика.

«Гаряча лінія» працює за телефоном: 0-800-301-071. Зателефонувавши, можна дізнатися відповіді на всі питання у земельній сфері, які цікавлять громадян. Мета створення лініі - зробити максимально прозорими всі процеси діяльності Держземагентства, налагодити ефективний зворотний зв'язок з громадянами та оперативно протидіяти корупції.

«Сигнали» від громадян допоможуть виявити зловживання у земельній сфері і недосконалі ланки існуючої нормативно-правової бази. А це вже поштовх для активізації нормотворчої діяльності, удосконалення та розвитку системи земельних відносин в Україні», - зазначив Сергій Рудик.

Крім того, як повідомили в Держземагентстві, принциповим нововведенням є надання письмових відповідей на телефонні звернення. Досі такий механізм не працював, всі роз'яснення надавалися виключно телефоном, але тепер протягом 14 днів виконавці повинні надати письмову відповідь заявнику і відправити копію відповіді разом із супровідним листом в Держземагентство. Фахівці «гарячої лінії» будуть зв'язуватися з громадянами, і тільки після того, як заявник підтвердить, що його питання вирішено, звернення буде знято з контролю.

Глава Держземагентства пообіцяв, що кожне звернення, яке надійде на лінію, буде перебувати на особистому контролі керівника земельного відомства.