Сотні свічок запалили у центрі Харкова (ФОТО)

Сотні свічок запалили у центрі Харкова (ФОТО)

фото Віктора Кочетова

Свічки на згадку про жертви ДТП запалили на площі Свободи у центрі Харкова 17 листопада. Учасники акції провели хвилину мовчання і жалобну ходу.

- Мета акції - привернути увагу громадськості до проблем безпеки дорожнього руху. Волонтери-учасники заходу, а їх не менше ста, роздадуть перехожим листівки-пам'ятки "Як не стати жертвою ДТП", - сказала начальник Центру громадських зв'язків ГУ МВДУ в Харківській області Наталія Захарова.

"У дитячих садах Харківщини пройшли тренінги для батьків-водіїв. Їх учили заходам безпеки під час перевезення дітей в авто і роздали флікери - тканинні світловідбивачі для дитячого одягу і шкільних ранців", - додала Захарова.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ

Згідно з офіційною статистикою, з початку року у Харківській області сталося до 400 ДТП, загинули майже півсотні людина і триста травмовані.

Найрезонанснішим ДТП залишається наїзд джипа з п'яним водієм на трамвайну зупинку подлизу Південного вокзалу п'ять років тому. Тоді під колесами авто загинули одразу шостеро осіб, включаючи двох дітей. Водій отримав десять років позбавлення волі і зараз у нього є шанс вийти по УДЗ за зразкову поведінку.

За матеріалами: УкрІнформ