Справа щодо розкрадання "шкільних" грошей у Дергачах на завершальному етапі - Тюрін

Справа щодо розкрадання

http://dt.ua/

Зараз фінансова інспекція уже закінчує перевіряти, на що були витрачені кошти у школах Дергачівщини.

- Тиждень тому було зареєстровано досудове розслідування у справі розкрадання грошей у дергачівських школах, - розповів сьогодні на сесії Харківської обласної ради прокурор Геннадій Тюрін.

- Відразу після виходу сюжету на каналі «1+1» про розкрадання грошей у Дергачівській школі 29 травня, було відкрито кримінальне провадження, - розповів Геннадій Тюрін.

За його словами, сума ремонту, яка була озвучена у сюжеті, була витрачена на ремонт шести шкіл. І зараз фінансова інспекція проводить завершальну стадію перевірки, на що були витрачені гроші. Після цього буде складено відповідний акт і передано слідчому. Справу контролює прокуров Дергачівського району.

Нагадаємо, журналісти програми "Гроші" зробили сюжет про недоцільне використання коштів у ремонті сільських шкіл Дергачівського району Харківщини. На ремонт шкіл на Харківщині минулого року виділили близько 6 млн грн. Наприклад, ремонт школи у с. Польове став у 336 тис. грн. У кошторисі всі ціни завищені у довільному порядку від 2 до 10 разів, порівняно з цінами на такі ж матеріали у сусідньому магазині будматеріалів. Загалом бюджетні гроші крали більш, ніж у десяти школах.

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ