У ХОДА рапортують: протягом року всиновили понад шістдесят сиріт

У ХОДА рапортують: протягом року всиновили понад шістдесят сиріт

http://mirime.ru/

На 1 липня 2013 року на обліку Служби у справах дітей перебуває 4695 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом цього року загальна кількість цих дітей зменшилася на 61 особу, повідомила начальник Служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських.

За її словами, в області також зменшується і загальна кількість дітей - соціальних сиріт, які стали такими в наслідок позбавлення батьків батьківських прав. На сьогодні 3030 дітей або 64,5% перебувають під опікою та піклуванням родичів дитини. 1014 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, трохи більше 21%, виховуються у 317 прийомних сім’ях і 73 дитячих будинках сімейного типу.

- Протягом цього року у нас в області збільшилась кількість дитячих будинків сімейного типу на 12, і прийомних сімей на 13 одиниць. Практично всі дитячі будинки сімейного типу утворені на базі прийомних сімей, що говорить про сталу політику щодо сімейних форм виховання, яка стала можливою завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України, - сказала Тетяна Печерських.

За матеріалами: сайт ХОДА