У ХОДА розповіли про новації роботи у дозвільних центрах

У ХОДА розповіли про новації роботи у дозвільних центрах

http://kiyany.obozrevatel.com/

На Харківщині реалізується ряд заходів, завдяки яким скорочується вплив органів влади на бізнес. Зокрема, йдеться про створення центрів адміністративних послуг.

Як розповів директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Сергій Авершин, у Харківській області на виконання завдань Президента України щодо створення комфортних умов для розвитку бізнесу налагоджено конструктивний діалог між підприємцями та владою.

- Зараз у нашому Єдиному центрі з надання адмінпослуг ви можете крім дозвільної документації отримати і адміністративні послуги, які надаються міською радою та обласною адміністрацією. Перелік зараз складає вже близько 150 послуг. Цей процес ми намагаємося розвивати, нещодавно відкрили в Зміївському районі такий же центр, де будуть одночасно і видавати дозволи, і надавати адміністративні послуги. Зараз у результаті взаємодії з Укрпоштою у нас з'явилася можливість формувати комплекти на отримання адміністративної послуги в будь-якому відділенні Укрпошти на території Зміївського району, це 26 відділень. Людині не потрібно вже відправлятися до райцентру, щоб отримати якусь довідку по субсидіях або вирубуванню дерев на своїй ділянці, вона на пошті заповнює всі документи, разом з листоношею оформляє рекомендованим листом і відправляє все це до Зміївського центру адміністративних послуг, де все це обробляється і поштою висилається відповідь, - розповів директор Департаменту.

За матеріалами: сайт ХОДА