У рекрутингових агенціях навели лад. Створено офіційний перелік

У рекрутингових агенціях навели лад. Створено офіційний перелік

http://acf.ua/

Державний центр зайнятості створив перелік рекрутингових агенцій.

В Україні з'явився офіційний перелік рекрутингових агенцій, - пише “Урядовий портал”. За словами директора департаменту ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України Олега Прутенко, відповідна норма передбачена Порядком формування та ведення переліку суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб’єктів господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, що був ухвалений напередодні Кабінетом Міністрів.

«Прийнятий Порядок дозволить створити єдиний офіційний перелік усіх кадрових тарекрутингових агентств, що діють в Україні. Таким чином, громадяни зможуть достеменно дізнаватися про діючих посередників із працевлаштування. Крім того, це дозволить організувати співпрацю між цимипосередниками та територіальними органами Державної служби зайнятості», - сказав Олег Прутенко.

До списку увійдуть агенції, що займаються посередницькою діяльністю з працевлаштування в Україні, поза її межами, а також наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (аутсорсинг). Зі списком можна буде ознайомитися а офіційному сайті Державної служби зайнятості.

«Щоб цей перелік був максимально повним та об’єктивним, Державна служба зайнятості співпрацюватиме з Укрдержреєстром у порядку, визначеному Мінсоцполітики та Мін’юстом. Заяви про включення до нього подаватимуть посередники самостійно», - сказав він.

У разі анулювання дозволу чи ліценції посередники виключатимуться з переліку.

За матеріалами: Урядовий портал