Учасникам війни подарують машини та покращать умови проживання

Учасникам ВОВ подарують ордени та машини, а також покращать умови їхнього життя.

Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 -1945 років». Згідно з Указом, 2015 рік оголошується Роком ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, пише УНН. 

Йдеться про збільшення мінімального розміру пенсії для інвалідів війни, розміру підвищень до пенсій інвалідам війни та учасникам бойових дій, а також поліпшення їх медичного та соціального обслуговування.

Пропонується також забезпечувати автомобілями інвалідів війни, які безпосередньо брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни 1945 року з Японією, а також поліпшити їх житлові умови.

Також планується провести протягом 2013-2014 років заходи із відзначення 70-ї річниці визволення України, Києва, АР Крим, областей, міст та інших населених пунктів від фашистських загарбників; та у 2015 році - 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

"Передбачено надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів. Конкретні завдання поставлені щодо патріотичного виховання молоді, проведення відповідної наукової, науково-просвітницької та видавничої роботи", - наголосив Глава Адміністрації Президента С. Льовочкін.

Він звернув увагу на те, що Указ також передбачає роботу щодо впорядкування військових поховань, ремонт і реставрацію меморіалів, пам'ятників і пам'ятних знаків полеглим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, проведення науково-дослідної та пошукової роботи.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ