Укрпошта почне співпрацю з харківськими дозвільними центрами уже восени

Укрпошта почне співпрацю з харківськими дозвільними центрами уже восени

фото прес-служби ХОДА

Про це повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.

- З 1 жовтня в Харкові і області будуть створені центри надання адміністративних послуг, де крім тих послуг, які вже надаються, працюватиме реєстраційна система, міграційна служба та реєстрація підприємців - фізичних осіб. Буде створено великий центр у Харкові, на Салтівському житловому масиві, продовжить працювати цей центр, і через районні та міські центри ми будемо надавати такі послуги. Тобто, людина, неважливо які у неї є проблеми - зареєструвати землю, гараж, квартиру, що-небудь приватизувати, відкрити бізнес - вона буде приходити в одну будівлю, - сказав голова області.

За його словами, відповідно до завдань Президента України центри надання адміністративних послуг будуть відкриті у всіх районах області та міста. Крім того, у всьому регіоні буде використовуватися схема роботи з Укрпоштою, яка зараз діє в Зміївському районі.

- Всі поштові відділення, які знаходяться в сільській місцевості, будуть приймати документи у людей на надання адміністративних послуг, своїми силами передавати їх до районних або міських центрів надання адміністративних послуг, там їх оброблятимуть, а потім повертатимуть людям відповіді, дозволи або необхідні довідки. Ми такий центр вже відкрили у Змієві, ряд поштових відділень Зміївського району вибудовують роботу з цим центром. До 1 жовтня в кожному районі області та кожному районі міста буде відкрита повна мережа завдяки пошті - це понад 680 відділень зв'язку, які будуть працювати разом з місцевою владою для надання адміністративних послуг, - підкреслив Михайло Добкін.

За матеріалами: сайт ХОДА