Віктор Козицький закликає мешканців Харківщини звертатись до міліції

Віктор Козицький закликає мешканців Харківщини звертатись до міліції

http://obozrevatel.com

Начальник ГУ МВС України у Харківській області Віктор Козицький вважає, що навіть через дрібну крадіжку людям слід заявити в міліцію.

– Крадіжка майна – ситуація доволі неприємна. Після того, як украли сумку чи телефон, людина не поспішає писати заяву в міліцію, каже: все одно не знайдуть і не повернуть. Така позиція є правильною чи все ж таки варто звернутися до міліції?

– На сьогодні в нас 73 % злочинів – це майнові злочини, тобто крадіжки, пограбування, розбійні напади з метою заволодіння чужим майном. За 11 місяців цього року в області було скоєно близько 30 тис. злочинів. Крадіжки складають близько 14 тис. злочинів. Як бачите, це дуже великий обсяг, і розкривати їх складно, адже в нас нема стільки співробітників міліції. Проте, розкриття цих злочинів у нас складає до 40 % – непоганий показник. Звертатися чи ні – це вже вибір людини. На мою думку, при усій складності розкриття таких злочинів, звертатися до міліції треба. Навіть ті злочини, які нам не вдається розкрити, ми аналізуємо і завдяки цьому вдосконалюємо свою роботу – приміром, за необхідності збільшуємо штат співробітників міліції, які займатимуться саме майновими злочинами. Чим повнішу картину ми матимемо, тим кращими будуть наші дії у боротьбі з цим видом злочинності.

Юрій Борщ, матеріал з газети "Слобідський край" №152 від 20.12.2012

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ