Як проводити конкурси, навчать голів місцевих рад Харківщини

Навчальний семінар для голів місцевих рад різних рівнів на тему «Участь територіальних громад у програмах, конкурсах, грантах: національний та регіональний досвід» пройдк у Харкові.

Його проведе Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова облради Сергій Чернов 23 листопада в рамках Загальних зборів Асоціації місцевих рад, повідомляє сайт облради.

Також під час засідання Загальних зборів Асоціації заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма поінформує з питання реформування служби швидкої допомоги та комплексного медичного обслуговування населення області.

З доповідями виступлять Дмитро Лосєв, заступник голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні (м. Київ), Людмила Немикіна, віце-президент Асоціації, голова постійної комісії облради з питань бюджету, Тетяна Гладишева, керівник Програми «Молодіжний Бізнес України» (м. Донецьк), Ірина Бодрова, провідний науковий співробітник НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України.

За матеріалами: сайт Харківської облради