Юлія Світлична вручила стипендії «Надія Слобожанщини» обдарованим дітям області

Юлія Світлична вручила стипендії «Надія Слобожанщини» обдарованим дітям області

Фото із соцмережі

Голова ХОДА взяла участь в урочистому нагородженні 30 найкращих музикантів, музичних колективів та художників, які навчаються в школах естетичного виховання Харківщини.

Вітаючи стипендіатів, Юлія Світлична побажала їм досягти найвищих мистецьких вершин та з гордістю представляти наш регіон на найкращих сценах світу.

«Протягом року ви достойно представляли Харківську область на конкурсах, фестивалях, оглядах різного рівня, демонструючи свою майстерність та даючи можливість вашим викладачам і всім нам пишатися вами, - звернулася керівник області до юних музикантів. - Я рада, що ви маєте можливість займатися улюбленою cправою і дарувати радість тим, хто насолоджується вашим мистецтвом».

Голова ХОДА подякувала викладачам та батькам молодих дарувань за те, що вони вкладають душі у виховання митців.

«Стипендія «Надія Слобожанщини» - це унікальна можливість підтримати обдарованих дітей, дати поштовх та стимул для того, щоб вони присвятили своє життя мистецтву та прославляли Харківщину, можливо, навіть на світовому рівні, - зауважила Юлія Світлична. - Нещодавно у Харківському оперному театрі відбувся фестиваль класичної музики «Дзеркальний струмінь», участь в якому взяли музиканти з усього світу, які починали свій шлях на Харківщині. Вони - приклад того, як завдяки наполегливій праці можна здобути світове визнання. Бажаю і вам досягти найвищих вершин. Нехай кожен здобуде те, до чого прагне».

Глава ХОДА підкреслила, що підтримці талановитої молоді та створенню умов для розвитку дітей в області приділяється особлива увага.

«Ми робимо все можливе, щоб стимулювати підростаюче покоління займатися наукою та мистецтвом. Придбання нового обладнання для навчальних закладів, створення опорних шкіл, запровадження різноманітних конкурсів для творчих колективів - все це стимулює дітей розвивати свої здібності», - зауважила Юлія Світлична.

Викладач Первомайської дитячої школи мистецтв Наталя Євдокимова, вихованець якої, піаніст Лев Потапов, отримав стипендію, наголошує: увага керівництва області до талановитих дітей дає їм стимул для подальшого розвитку.

«Визнання успіхів необхідне для юних музикантів. Вони розуміють, що працюють не дарма, їхні успіхи помічають та цінують на найвищому рівні. Це, безумовно, викликає в них бажання займатися та досягати більших успіхів», - зазначила викладач.

У 2017 році на стипендію «Надія Слобожанщини» було подано 49 кандидатів з 26 шкіл естетичного виховання Харкова та області. Серед них учні та колективи міст Люботин, Первомайський, Чугуїв, селищ Кегичівка, Бабаї, Панютине, які стали переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів, фестивалів, виставок, оглядів. Розмір стипендії складає 700 грн.

Микола Мельник