За порушення правил дорожнього руху платитимуть за новою схемою. Подробиці

За порушення правил дорожнього руху платитимуть за новою схемою. Подробиці

http://www.profi-forex.org

МВС вирішило удосконалити процедуру сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху.

Для цього застосують механізм автоматичного заліку таких штрафів при отриманні грошових коштів.

Наказом від 20.06.2013 р. № 606 МВС затвердило Порядок кодування платежу для сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху.

Встановлено, що при подачі касових документів або розрахункових документів на сплату штрафів платники, заповнюючи реквізит «Призначення платежу», вказують код платежу, визначений Порядком. Код платежу містить: код Класифікації доходів бюджету, серію і номер протоколу про адмінправопорушення. У разі неповного або помилкового заповнення платником коду платежу в реквізиті "Призначення платежу" платіжних документів автоматичний залік сплаченого штрафу буде неможливий.

Наказом також затверджено Інструкцію з обміну інформацією між автоматизованою системою «Управління фінансами МВС» і системою «Національна автоматизована інформаційна система Департаменту Державтоінспекції». Встановлено, що завантаження інформації про сплачені штрафи за порушення Правил дорожнього руху відбувається щодня до 14.00 відповідним працівником підрозділу Державтоінспекції засобами програмного забезпечення в автоматизовану систему «Управління фінансами МВС» пакетів файлів виписок, отриманих у територіальних органах Держказначейства відповідно до Порядку взаємодії між органами Держказначейства та органами МВС в процесі казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Відповідний працівник підрозділу Державтоінспекції здійснює відвантаження архівних транспортних файлів з автоматизованої системи «Управління фінансами МВС», розархівування і завантаження засобами програмного забезпечення в НАІС ДДАІ для автоматичного заліку сплачених штрафів.

Після завершення процесу обробки транспортних файлів формується звіт про результати автоматичного заліку. Платежі, по яких не вдалося здійснити автоматичний залік, зачитуються в ручному режимі.

Наказ набере чинності з дня офіційного опублікування.

За матеріалами: Юрлига