15.06.2012 15:20 Спорт
Збірна Франції замінює склад Збірна Франції замінює склад
У збірній Франції замінюють склад. Готуються до гри з українцями.

Головний тренер французської збірної Лоран Блан приготував невеличкий сюрприз.

На поле «Донбас Арени» сьогодні о 19:00 не вийде Самір Насрі, який забив єдиний м'яч у ворота англійців у першій грі групи D. Його замінить Янн М'Віла, який пропускав стартову зустріч через пошкодження. За відомостями французької преси, рішення Блану далося непросто, хоча воно і не всім зрозуміло. Адже М'Віла в останніх іграх перед травмою не відзначався, і тренер відводив йому на полі по 6-7 хвилин в кінці матчів, випускаючи півзахисника на заміну, повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012".

Також немає в складі і Алу Діарра, причетного до голу англійців у ворота французів. Замість нього з перших хвилин вийде Марвен Мартен, котрий блискуче провів матч проти України рік тому.

З перших хвилин матч Україна - Франція почнуть: Льоріс - Дебюші, Рамі, Мексес, Евра - Кабай, М'Віла, Мартен, Менез, Рібері - Бензема.

Автор: Администратор сайта