Де виховують юних олімпійців. Спортивні табори Харківської області

Де виховують юних олімпійців. Спортивні табори Харківської області

http://milend.ua/

На території Харківської області буде функціонувати 868 таборів, планується охопити оздоровленням більше 200 тис. дітей шкільного віку. На оздоровчу кампанію 2013 року буде витрачено близько 230 млн. грн.

Про це повідомив заступник директора Департаменту у справах молоді та спорту Харківської ОДА Сергій Христоєв.

Він зазначив, що на Харківщині триває активна робота з реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Також Сергій Христоєв зазначив, що на території Харківської області працює два спеціалізованих училища фізичної культури, при яких є свої спортивні табори. Один з них - спортивний табір «Чайка» Вовчанського району.

«У спортивних таборах всі спортсмени, які протягом навчального року брали участь у змаганнях, влітку відпочивають. Це дуже зручно, тому що навчальний процес у спортсменів не зупиняється ні на хвилину. Вони проводять свій час або на тренуваннях, або на навчанні, або на спортивних зборах», - додав заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

Всього, за словами Сергія Христоєва, на території Харківської області функціонує 94 дитячі спортивні школи, 6 шкіл олімпійського резерву, 2 школи вищої спортивної майстерності. Загальне охоплення дітей віком від 6 до 18 років заняттями спортом близько 50 тисяч осіб.

За матеріалами: сайт ХОДА