Грищенко знайшов недоліки у роботі медиків Харкова. Подробиці

Грищенко знайшов недоліки у роботі медиків Харкова. Подробиці

http://www.objectiv.tv/

Сьогодні віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко, голова ХОДА Михайло Добкін та віце-губернатор Ігор Шурма оглянули Харківську центральну диспетчерську екстреної медичної допомоги.

Михайло Добкін та Ігор Шурма показали міністру, як працює персонал диспетчерської. Костянтин Грищенко залишився задоволений.

- Я побував у багатьох таких центрах, в тому числі у Києві, Львові та інших регіонах. Вражає те, що тут у Харкові все створено практично, прагматично та ефективно, оскільки найголовніше - це розробити систему, яка б відповідала основному завданню екстреної медичної допомоги: швидкість та якість послуг, - зауважив міністр. 

Віце-прем'єр-міністр додав, що створення центру екстреної медичної допомоги - це надзвичайно важливий крок, який було спочатку зроблено у Харкові. Проте Костянтин Грищенко додав, що є, до чого прагнути. Наприклад у харківських диспетчерів немає гарнітури, тому, коли вони приймають виклик від пацієнта, одна рука зайнята, бо тримає слухавку. Відтак диспетчери не можуть швидко набирати інформацію на комп'ютері. 

Також, за словами Костянтина Грищенка, в Україні треба вдосконалювати не лише систему медичного обслуговування. Також не вистачає карет швидкої допомоги. За словами віце-прем'єра, це завдання має два напрямки реалізаії. Короткострокове: забезпечення служби швидкої допомоги всим необхідним. Довгострокове: налагодження в Україні власного виробництва карет швидкої допомоги. 

- Адже ми велика країна, тому нам потрібна велика кількість автомобілів, які ми можемо виробляти, - зауважив Костянтин Грищенко.

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ