Ліки від онкології, туберкульозу і СНІДу подешевшають

Ліки від онкології, туберкульозу і СНІДу подешевшають

www.volyninform.com

Найближчим часом до програми відшкодування вартості ліків будуть включені препарати проти онкологічних хвороб, туберкульозу і СНІДу.

Про це повідомила Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова. За її словами, доручення відпрацювати це питання міністерству дав Президент України.

- Ми провели підсумки проекту реімбурсації ліків у 2012 році. Оскільки він працював із жовтня минулого року, у нас були висновки, що треба дати можливість, щоб ці гроші надходили до районів і дальше до сіл, - говорить Раїса Богатирьова. - Ми дослухалися до пропозицій територій, сформували пропозиції до Уряду, і вони проходять зараз погодження. Ми не тільки будемо цією процедурою давати можливість дійти грошам до села, але й розширили перелік препаратів, які застосовуються при лікування гіпертонічної хвороби.

Як повідомила Раїса Богатирьова, на засіданні уряду Президент дав доручення відпрацювати питання реімбурсації цін на ліки, які використовуються при лікуванні онкологічних хвороб, туберкульозу і СНІДу.

- Зараз це одне з завдань, яке іде включене у розвиток програми по відшкодуванню вартості ліків при гіпертонічній хворобі, - підкреслила міністр.

Нагадаємо, раніше до програми реімбурсації були включені також ліки від діабету.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ