Перед виборами українці спатимуть на годину довше

Перед виборами українці спатимуть на годину довше

http://u-news.org.ua

У ніч перед парламентськими виборами 28 жовтня о 04.00 Україна знову перейде на зимовий час шляхом переведення стрілок годинників на годину назад.

Цього року Україна востаннє переходила на літній час, це було необхідно для зручності проведення Чемпіонату Європи з футболу. А 28 жовтня з переведенням стрілок годинників на одну годину назад в Україні встановлюється постійний «зимовий час», пишуть "Факти ISTV".

З цього дня вперше різниця між Київським і Московським часом буде складати 2 години. Адже з 27 березня Росія знаходиться у часових поясах з 3-го по 12-й (за виключенням 5-го). Москва знаходиться у 4-му часовому поясі (UTC+4), а Київ — у другому (UTC+2).

Двогодинне «відставання» Україні від Росії в першу чергу вплинуло на розклад руху міжнародних поїздів та авіарейсів. У зв'язку з переходом на зимовий час було завчасно внесено і погоджено з адміністраціями Росії, Білорусі, Молдови зміни у графіку руху пасажирських поїздів, повідомляє прес-центр Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Час відправлення/прибуття, зазначений на квитках пасажирів, відповідає відкоригованому графіку руху пасажирських і приміських поїздів зі збереженням усіх зупинок і без відхилень від графіка руху.
Час в Україні синхронізований з майже усіма країнами Європи. У 2-му часовому поясі, зокрема, знаходиться Булорусь, Болгарія, Греція, Єгипет, Заір, Ізраіль, Йорданія, Кіпр, Латвія, Литва, Ливан, Естонія, Молдова, Румунія, Сирія, Турція, Фінляндія, Південня Африка.

За матеріалами: Факти ISTV