Перевірка ранніх овочів на харківських ринках. Результати

Перевірка ранніх овочів на харківських ринках. Результати

http://finance.obozrevatel.com/

На наявність нітратів фахівцями ДП «Харківстандартметрологія» було перевірено 10 зразків ранніх овочів, закуплених на Центральному споживчому ринку міста Харкова:

капуста білокачанна, редис, молода картопля, кабачки, зелена цибуля, листовий салат, кріп, петрушка, помідори й огірки.

Результати виявилися невтішними – з 10 протестованих зразків ранніх овочів 4 не відповідали вимогам нормативів за кількістю вмісту нітратів. Так, вміст нітратів у кабачках перевищено від установлених норм майже в 3,5 раза, в огірках – в 2,6 раза, у зеленій цибулі – в 1,4 раза, у кропі – в 1,3 раза.

Фахівці радять, щоб уникнути отруєння, обирайте лише сухі й неушкоджені овочі: навіть у маленькій тріщині швидко розвиваються гнильні процеси.

Систематичне вживання продуктів з високим вмістом нітратів може призвести до виникнення й розвитку алергії, порушень у роботі щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту. До того ж нітрати мають властивість накопичуватися в організмі, викликаючи хронічну інтоксикацію.

Тому не слід поспішати купувати ранні овочі, особливо дітям, адже вони більш схильні до впливу нітратів. З гемоглобіну дітей нітрити можуть легше генерувати метгемоглобін, що може призвести до кисневого голодування.

Але якщо ви все ж вирішили поласувати ранніми овочами, генеральний директор ДП «Харківстандартметрологія» Володимир Величко радить скористатися наступними простими способами зниження кількості нітратів під час приготування їжі:

- вимочування у воді листових зелених овочів знижує вміст у них нітратів на 15-20 %;
для буряка, гарбуза, кабачків – нарізати дрібними кубиками овочі та 2-3 рази залити водою кімнатної температури, витримуючи в ній 5-10 хвилин;
- під час варіння картопля втрачає до 80 % нітратів, морква й капуста – до 70 %, буряк – до 40 %;
- переходу нітратів у нітрити сприяє тривале розморожування, тому заморожені овочі потрібно розморожувати безпосередньо перед уживанням або готувати, не розморожуючи.

За матеріалами: прес-служба ДП «Харківстандартметрологія»