Півтисячі дітей у вагонах вивезли з Харкова у неділю (ФОТО)

Півтисячі дітей у вагонах вивезли з Харкова у неділю (ФОТО)

фото Юлії Горобець

З Південного вокзалу у дитячий санаторій «Таврія» в Скадовськ відправилися 520 дітей - мешканців Харківської області.

«Зазвичай, одночасно відправляється від 70 до 150 дітей. За останні роки найбільше було в 2011 році – близько 400 дітей», - повідомила начальник відділу з питань соціальної підтримки окремих категорій громадян та роботи зі зверненнями Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Оксана Колодієва.

За її словами, цього разу група зайняла 11 вагонів. Це діти віком від 7 до 17 років з усіх районів Харківської області. Більшість із них належить до соціально незахищених категорій: діти-сироти, які виховуються в будинках сімейного типу та в прийомних родинах, діти-інваліди, діти диспансерного обліку. Також на відпочинок поїхали талановиті, обдаровані діти – переможці різноманітних конкурсів, фестивалів, олімпіад.

У Скадовську вони відпочиватимуть протягом 21 дня. Для них підготували тематичну зміну «Море! Сонце! Друзі!» за рахунок коштів обласного бюджету. Одна путівка, за словами Оксани Колодієвої, коштує 3150 грн. Батьки та опікуни за свої кошти сплатили тільки за проїзд дітей.

Загалом на це літо Харківська область за кошти бюджету закупила 795 путівок на море для социльно незащищених і обдарованих дітей. Всього на оздоровлення з обласного бюджету виділили 6 млн 219 тис. грн.

Юлія Горобець

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ