Продав дитину на органи власний батько через Інтернет

Продав дитину на органи власний батько через Інтернет

http://glagol.in.ua

Астраханська поліція затримала чоловіка, підозрюваного у "жарті": щоб помститися дружині, він розмістив на інтернет-сайті безкоштовних оголошень інформацію про продаж дитини на органи, повідомляє РИА-Новости.

"На одному з популярних сайтів для оголошень знайдено оголошення про продаж хлопчика у віці року і восьми місяців, при цьому є можливість використання дитини в якості донора внутрішніх органів. Поліцейські <...> виявили його у будинку живого і неушкодженого, з ним була і його нічого не непідозрююча мати. Після бесіди з жінкою, підозра впала на її 25-річного чоловіка, який майже два роки не проживає з сім'єю", - йдеться в повідомленні.

За даними поліції, подружжя оформляє розлучення і не може домовитися про місце проживання і виховання сина. Жінка розповіла, що чоловік, вимагаючи віддати дитину йому, постійно надсилав їй sms з погрозами та образами, можливо, він же опублікував оголошення, щоб помститися.

Оперативники встановили, що чоловік живе у батьків в Єнотаєвському районі, ніде не працює і зловживає алкоголем. У момент затримання чоловік був нетверезий, але відкинув причетність до розміщення оголошення.

За матеріалами: РИА-Новости