Закритих пляжів на Харківщині більше, ніж відкритих - перевірка СЕС

Закритих пляжів на Харківщині більше, ніж відкритих - перевірка СЕС

Станом на 13.08.2012 в області функціонує 25 пляжів. Через невідповідність вимогам санепідслужбою тимчасово закрито 34 пляжі:

- Близнюківський, Борівський, Валківський, Дворічанський, Зачепилівський, Золочівський, Лозівський, Печенізький райони та м. Люботин – по 1 пляжу,
- Балаклійський, Ізюмський, Первомайський райони – по 2 пляжі,

- Зміївський, Куп’янський райони та м. Харків – по 3 пляжі,

- Чугуївський район –  4 пляжі,

- Вовчанський район – 6 пляжів.  

Постійно санепідзакладами досліджується вода водоймищ в зонах рекреацій водних об’єктів. Проведено дослідження 477 проб води водоймищ на бактеріологічні показники, із них не відповідало санітарним нормам 64 (13,4 %) проби в Балаклійському, Борівському, Зміївському, Лозівському районах та м. Харкові, повідомляє сайт облСЕС.

Станом на 13.08.2012 під наглядом санепідслужби області функціонують 16 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з пляжами (у т.ч. 14 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 1 – наметове містечко „Бритай” відділу освіти Лозівської міської ради, 1 – санаторій „Ялинка” ДП ЗАТ ЛОЗ профспілок України „Укрпрофоздоровниця”) та 8 – з басейнами. За даними лабораторних досліджень води у місцях купання дітей під час підготовки пляжів та басейнів, у період їх функціонування незадовільних результатів не виявлено.  

За матеріалами: Харківська облСЕС