Згущене молоко у харківських супермаркетах: чи можна його їсти

Згущене молоко у харківських супермаркетах: чи можна його їсти

http://www.tgp-75.ru/

Для експертизи були взяті зразки молока згущеного з цукром різних торгівельних марок та найменувань, що реалізуються в роздрібній торгівельній мережі Харківського регіону:

1. Молоко незбиране згущене з цукром 8,5% жиру ТМ «Сто пудов»
(Виробник – ТОВ ВТП «Волошка», Україна, 24405, Вінницька обл, Бершадський район, с. Флорине, вул. Чкалова, 1. Замовник ТОВ “Продлогістіка”, Україна, м. Харків, пр. Московський,179-Б, офіс 102).

2. Молоко незбиране згущене з цукром та какао 7,5% жиру ТМ «Сто пудов»
(Виробник – ТОВ ВТП «Волошка», Україна, 24405, Вінницька обл, Бершадський район, с. Флорине, вул. Чкалова, 1. Замовник ТОВ “Продлогістіка”, Україна, м. Харків, пр. Московський,179-Б, офіс 102).

3. Молоко цільне згущене з цукром 8,5% жиру ТМ «Рогачевъ»
(Виробник – ВАТ «Рогачовський МКК», Республіка Білорусь, 247671, м. Рогачов, вул. Кірова, 31. Імпортер ТОВ “Термінал-прод”, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3, корпус “Л”).

Читайте також: ЯК ПЕРЕВІРЯЮТЬ ІМПОРТНЕ М'ЯСО У ХАРКОВІ. КОМЕНТАР ЕКСПЕРТА
                       ЕКСПЕРТИЗА ЗНАЙШЛА СТАФІЛОКОК І Е200 В ОСЕЛЕДЦІ З ПОПУЛЯРНИХ ХАРКІВСЬКИХ СУПЕРМАРКЕТІВ
                      У ХАРКІВСЬКІЙ СМЕТАНІ ЗНАЙШЛИ КИШКОВУ ПАЛИЧКУ, ДРІЖДЖІ ТА СОРБІНОВУ КИСЛОТУ

4. Молоко незбиране згущене з цукром 8,5% жиру ТМ «Білики»
(ТОВ «Техмолпром», Україна, 37300, Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Будька, 47).

5. Молоко згущене карамелізоване з цукром ТМ «Аліска»
(ТОВ «Світмілк», Україна, Вінницька обл., Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул. Немирівське шосе, 103).

6. Молоко незбиране згущене з цукром 8,5% жиру ТМ «Ічня»
(ПАТ «Ічнянський МКК», Україна, 16703, Чернігівська область, м. Ічня, вул. Вишнева, 4).

7. Молоко незбиране згущене з цукром 8,5% жиру ТМ «Заречье»
(ПАТ «Куп’янський МКК», Україна, 63702, Харківська обл., м. Куп’янськ, вул. Ломоносова, 26)

8. Молоко згущене з цукром та какао 7,5% жиру ТМ «Премія»
(ТОВ «Техмолпром», Україна, 37300, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Будька, 47)

9. Молоко незбиране згущене з цукром 8,5% жиру
(ПАТ «Первомайський МКК», Україна, 55204, Миколаївська область, м. Первомайськ, просп. Труда, 12).

Якість продукції визначалася за органолептичними показниками (смак, запах, консистенція, колір), фізико-хімічними показниками (масові частки вологи, сахарози, сухих речовин, в тому числі жиру), ідентифікацією жиру (вмістом рослинних жирів), мікробіологічними показниками, вмістом консервантів, синтетичних барвників, якістю пакування та маркування.

Як повідомив генеральний директор ДП «Харківстандартметрологія» Володимир Величко, за результатами лабораторних випробувань в жодному з 9 закуплених зразків наявності рослинного жиру виявлено не було, а це свідчить про те, що у протестованій продукції використовувалась відповідно до вимог стандарту виключно молочна сировина. Крім того, всі 9 зразків згущеного молока без зауважень пройшли перевірку на вміст барвників та консервантів.

Проте існує низка показників, які також визначають якість продукту та вихідної сировини, – вміст жиру, вологи, сухих речовин тощо.

Так, наприклад молоко згущене з цукром 8,5 % жиру ТМ «Сто пудов» виробництва ТОВ ВТП «Волошка» не відповідало вимогам мікробіологічної безпеки, оскільки була завищена кількість мезофільних аеробних та факультативно-анаеробних мікроорганізмів у 1 г продукту. Крім того, в цьому ж зразку виявлена невідповідність фізико-хімічних показників – завищена масова частка вологи (27,0 % при нормі не більше 26,5 %) та занижена масова частка сухих речовин (27,5% при нормі 28,5%).
Ще один вид продукції від виробника ТОВ ВТП «Волошка» – молоко незбиране згущене з цукром та какао 7,5 % жиру ТМ «Сто пудов» - не відповідав вимогам стандарту ДСТУ 4275:2003 за фізико-хімічними показниками – завищена масова частка вологи (28,4 % при нормі не більше 27,5 %) та занижена масова частка сахарози (41,66 % при нормі не менше 43,5 %).

Недоліки маркування мала продукція ТМ «Сто пудов» і ТМ «Рогачевъ». На етикетках не були вказані допустимі відхилення від маси нетто продукту, що передбачено вимогами Технічного регламенту щодо правил маркування харчової продукції.

За матеріалами: прес-служба ДП Харківстандартметрологія