Передплата на газету

Читайте газету «Слобідський край» в Інтернеті!

Оформлюйте електронну передплату на газету «Слобідський край» і отримуйте свіжі випуски на свою електронну скриньку. Щочетверга і щопонеділка вам надходитимуть 16 шпальт у форматі PDF з останніми новинами Харківської області, актуальною аналітикою, ексклюзивними коментарями, корисними порадами й рецептами, історіями життя тощо.

Вартість такої передплати становить: на весь 2018 рік – 249,60 гривень; на один місяць –  20,80 гривень (можливо передплатити з будь-якого місяця).

Звертайтеся до редакції

(057) 720-04-72

050 402 19 74

050 402 30 67

reklama22.slk@gmail.com

marketing22.slk@gmail.com

www.facebook.com/slk.kh.ua/

 

Триває передплата на оновлений «Слобідський край» 2018 року

Шановні читачі, ваше улюблене видання чекають зміни! Обіцяємо, вам сподобається. Уже зараз «СК» змінює формат, щоб наступного року стати ще цікавішим, кориснішим, і головне – зручнішим для вас.

Якщо вас більше цікавлять корисні поради, рецепти, історії з життя, гороскоп, пропонуємо вам передплатити суботній випуск, який незабаром набуде корисно-розважального формату.

Уважно стежите за політичним життям країни та області, цікавитеся новими законами та рішеннями влади, полюб­ляєте серйозні аналітичні матеріали, а також новини спорту, резонансні події – передплачуйте дворазовий пакет: діловий випуск (четвер) і корисно-розважальний (субота).

Якщо ж можете самостійно забирати свіжі випуски «Слобідського краю» в редакції в Харкові, оформлюйте редакційну передплату й заощаджуйте близько 100 гривень на рік.

Вам зручніше читати новини в Інтернеті, але формат газети вам ближчий, ніж сайт www.slk.kh.ua? Передплачуйте електронну версію «СК», і свіжі випуски газети надходитимуть на вашу електронну скриньку.

І, звісно, наступного року так само діятиме пільгова передплата – для читачів, які передплачують повний пакет «СК» відразу на весь 2018 рік.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Якщо у вас виникають проблеми з отриманням газети «Слобідський край» (наприклад, невчасно доставляють новий випуск тощо), повідомляйте нам за номером (057) 720-04-72.

Передплата на електронну версію газети