Передплата

Передплата


Триває передплата на оновлений «Слобідський край» 2018 року!

Шановні читачі, ваше улюблене видання чекають зміни! Обіцяємо, вам сподобається. Уже зараз «СК» змінює формат, щоб наступного року стати ще цікавішим, кориснішим, і головне – зручнішим для вас.

Якщо вас більше цікавлять корисні поради, рецепти, історії з життя, гороскоп, пропонуємо вам передплатити суботній випуск, який незабаром набуде корисно-розважального формату.

Уважно стежите за політичним життям країни та області, цікавитеся новими законами та рішеннями влади, полюб­ляєте серйозні аналітичні матеріали, а також новини спорту, резонансні події – передплачуйте дворазовий пакет: діловий випуск (четвер) і корисно-розважальний (субота).

Якщо ж можете самостійно забирати свіжі випуски «Слобідського краю» в редакції в Харкові, оформлюйте редакційну передплату й заощаджуйте близько 100 гривень на рік.

Вам зручніше читати новини в Інтернеті, але формат газети вам ближчий, ніж сайт www.slk.kh.ua? Передплачуйте електронну версію «СК», і свіжі випуски газети надходитимуть на вашу електронну скриньку.

І, звісно, наступного року так само діятиме пільгова передплата – для читачів, які передплачують повний пакет «СК» відразу на весь 2018 рік.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Якщо у вас виникають проблеми з отриманням газети «Слобідський край» (наприклад, невчасно доставляють новий випуск тощо), повідомляйте нам за номером (057) 720-04-72.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online