Контакти

Газета «Слобідський край»

Засновники газети: Харківська обласна рада, Харківська облдержадміністрація, трудовий колектив. Головний редактор – Гнатченко Лариса Вікторівна

Адреса редакції

Харків, 61022, пл. Свободи, 5,
Держпром, 1 під'їзд, 1 поверх
(057) 720-04-72
[email protected]
понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00,
перерва - з 13:00 до 14:00.

Прийом реклами та оголошень

(050) 402 19 74
(057) 720-04-77, 720-04-78 (факс)
[email protected]
[email protected]

[email protected] - завідувач канцелярією — прийом документів і доручень розпорядчих організацій, депутатських звернень, запитів, матеріалів до розміщення у газеті “Слобідський край”, автором яких є народний депутат України, депутат місцевої ради, сільський, селищний чи міський голова; листів-звернень за підписом міністрів, керівників відомств та регіонів; пропозиції, заяв і скарг громадян, адресованих на ім'я головного редактора; інші важливі документи, що містять необхідну інформацію з принципових питань діяльності підприємства, виконання яких потребує рішення керівництва. (При надходженні цих видів документів на інші електронні скриньки підрозділів підприємства, інформація не приймається до розгляду згідно Положення про порядок прийняття, розгляду та проходження документів у КП-редакція газети “Слобідський край” наказ №51 від “11”березня 2013 р.).

[email protected] - редакторський відділ — прийом інформаційних повідомлень, матеріалів конкурсних робіт, прес-релізів, матеріалів позаштатних авторів.

[email protected], [email protected] - відділ маркетингу — прийом матеріалів рекламного характеру щодо розміщення у газеті “Слобідський край”.

[email protected][email protected][email protected] - бухгалтерія — прийом бухгалтерської документації.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: