Гороскоп на 14–20 вересня 2020 року

Гороскоп на 14–20 вересня 2020 року

фото pixabay.com

Овнам не варто кидатися в крайнощі, у Близнюків нарешті розпочнуться довгоочікувані зміни, а Стрільцям доведеться багато працювати.

ОВЕН

Будь-який прояв оригінальності з вашого боку буде сприйматися навколишніми неоднозначно. Не варто кидатися в крайнощі. Ви блискуче продемонструєте свій професіоналізм. Вам можуть повернутися бумерангом нерозв’язані раніше проблеми, будуть тягти назад старі борги. У вихідні дні найкращий спосіб згладити домашнє безладдя – це зайнятися благоустроєм квартири або дачі. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ

На роботі справи просуваються успішно, але не руйнуйте ситуацію, що створилася, квапливістю або дратівливістю. Ви наберете хороший робочий темп, постарайтеся не збиватися з нього як можна довше. Багато чого ви можете встигнути, було б бажання. У вихідні не сидіть удома, вибирайтеся до друзів у гості, влаштуйте пікнік. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

БЛИЗНЮКИ

Починають реалізовуватися ваші заповітні плани й задуми. Значні зміни, які відбудуться з вами, повинні вплинути на ваше життя на довгі місяці наперед. Саме час зайнятися якоюсь важкою справою, яка давно відкладалася. Це обіцяє прибуток. Ближче до вихідних на вас очікує достатньо цікавих поїздок, зустрічей і контактів. Кохана людина вас порадує. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

РАК

Цей період буде проходити без особливих потрясінь. Слушний час для продуктивної роботи й ділових зустрічей. Ви відмінно зарекомендуєте себе в колективі. Ваші ідеї можуть стати початком дійсно грандіозних здійснень у майбутньому. Дуже скоро ви відчуєте гармонію та рівновагу. Зверніть увагу на події, які відбудуться з вами у вихідні. Вони не випадкові. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ЛЕВ

Навколишні почнуть розуміти, чого ви насправді варті. Не розчаруйте їх, виявіть свої приховані таланти. Бажано виявляти обережність в усіх справах, більшість побоювань будуть необґрунтованими, але деякі будуть слушними.
Можуть відбутися довгоочікувані втішні події. Постарайтеся вихідні дні присвятити домашнім справам. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ДІВА

Ваші бажання й задуми будуть виконуватися тією мірою, у якій вони щирі й не суперечать інтересам інших людей. Постарайтеся не панікувати, а вчасно виправляти допущені помилки. Не варто дратуватися через дрібниці і звертати увагу на недоречні зауваження. Змініть свій гнів на милість і більш конструктивно підійдіть до розв’язання назрілих проблем. Бажано не слухати пліток і не брати участі в інтригах. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ

Вантаж незавершених справ виявиться доволі важким. Чимало сил може знадобитися, щоб урегулювати хоча б частину насущних проблем. Не варто засмучуватися, якщо вам доведеться зіткнутися з певними перешкодами в особистому житті або професійній сфері. Можливі зміни, які підуть вам на користь. Не варто починати нових серйозних справ. У вихідні приділяйте дітям більше часу, їм необхідна ваша увага. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН

Це тиждень комфортного улаштування вашого життя, що стосуватиметься практично всіх сфер. Постарайтеся приділяти більше уваги собі і своїй коханій людині. Наступає період зміни вашого світовідчуття, імовірна переоцінка духовних цінностей, яка відіб’ється на вашій долі. Не підпускайте до себе зневіру, діліться позитивом і енергією, адже незабаром на вас чекає велика радість і солідний прибуток. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Доведеться багато часу присвятити роботі, зараз не час лінуватися й уникати відповідальності. Пожинаючи плоди своєї праці, постарайтеся не розслаблюватися, інакше ваші плани виявляться побудованими на піску. Виявіть терпіння і постарайтеся не сперечатися з начальством, від цього ви тільки виграєте. Покращаться стосунки в сім’ї. У вихідні постарайтеся зберігати спокій, не ставати рабами суєти. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ

Чудовий період для сміливих і енергійних дій, а от тупцювати на місці не варто. Зараз сприятливі обставини для досягнень у професійній сфері. Вам не доведеться особливо замислюватися над тим, що робити і як поводитися – ви чудово все знаєте, сумніви вас не будуть турбувати. Є ризик забути щось важливе. У вихідні дні ймовірні цікаві знайомства, не варто проводити цей час узаперті. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ВОДОЛІЙ

Побережіть свої сили, надайте навколишнім можливість самим розв’язати свої проблеми. Можливі зміни планів і зрив домовленостей, що спричинить для вас додаткові турботи. Проекти, що призупинилися, почнуть поступово розвиватися. У справах вас буде супроводжувати успіх, зусилля принесуть результати. У вихідні можливі конфлікти на побутовому ґрунті, постарайтеся не показувати емоцій, тримайте їх під контролем. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

РИБИ

Подумайте про себе. У вас накопичилося чимало справ і нерозв’язаних проблем, які відкладати вже не можна. Але не намагайтеся зробити все відразу, починайте з найголовнішого. Дружня участь допоможе подолати багато труднощів. У роботі намічаються нові цікаві перспективи, не упустіть шанс. У вихідні вашим основним завданням буде опинится в потрібний час у потрібному місці. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: