Гороскоп на тиждень 20–26 квітня

Гороскоп на тиждень 20–26 квітня

Колаж Бріани Янковської

Дівам варто замислитись над додатковою освітою, Козерогам і Левам – не напружуватись, а Тельцям та Рибам приділити увагу рідним.

У справах вас може супроводжувати удача, однак, може перешкодити їй ваша ж власна дипломатичність. Ігноруйте умовності, не намагайтеся завуалювати гострі кути, говоріть відверто, – і все у вас вийде. Не виключені розбіжності з близькими людьми. Приймаючи важливі рішення, постарайтеся відкинути вбік усе другорядне. У вихідні остерігайтеся байдужості й придушення ініціативи з боку інших людей. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Ви зможете обернути невигідну ситуацію у корисну для себе, якщо захочете трохи подумати. Ваша енергійність дозволить вам встигнути у багатьох справах. Коли різке слово буде готове зірватися з вашого язика, подумайте про можливі наслідки. Тільки ваша витримка зможе утримати події у мирному руслі. Постарайтеся більше часу проводити вдома, з родиною. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

На вас чекають приємні новини та хвилюючі події. Та людина, яка вам потрібна, буде поруч з вами. І зможе здійснити ваші мрії та бажання, адже ви її надихаєте на подвиги. Вас можуть турбувати дрібниці, постарайтеся не дратуватися й усвідомити, що іноді з дрібниць починаються великі справи. Вам обов’язково посміхнеться удача, вона вас майже ніколи не забуває. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Продуманість у діях піде тільки на користь вашій кар’єрі. Нетрадиційний підхід допоможе вам у здійсненні задумів і планів. Роботи буде чимало, але зате ви зможете зміцнити свою репутацію відмінного фахівця. Краще не розглядати ділові пропозиції, тому що вас може підвести обмежена інформація. Але все-таки ваші пропозиції викличуть позитивні емоції в товаришів по службі і в начальства. Заплануйте на вихідні дні щось незвичайне й оригінальне. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Постарайтеся уникати кардинальних змін у будь-яких сферах своєї діяльності. Ваша цілеспрямованість дозволить досягти неможливого, але діяти потрібно строго за планом. Зіткнення з незначними труднощами у вас на шляху тільки додасть вам внутрішньої впевненості в собі й рішучості, що дозволить вам з легкістю їх подолати. Ближче до вихідних краще трішки призупинити свій робочий темп, згадавши про те, що всіх грошей однаково не заробити, а от здоров’я можна підірвати. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Подумайте над питаннями освіти та підвищення рівня професіоналізму. Не виключено, що для роботи потрібні будуть нові знання і навички. На вас може очікувати випробування на міцність. Для ваших фінансових справ і партнерських відносин можуть знадобитися більше сил і енергії. Не найкращий час вкладати великі суми та робити дорогі покупки. Якщо ви схильні до ризику, то зараз краще уникати таких ситуацій. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Вас можуть очікувати події, які змінять ваше життя на краще й відкриють перед вами рідкісні можливості. І у вас виявиться достатньо енергії, щоб здійснити свої честолюбні мрії та задуми. Тільки не говоріть зайвого, нехай ваші плани спочатку реалізуються. Ви зараз не занадто проникливі й можете не помітити, що вас використовують або вам зухвало брешуть. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Наступає сприятливий час для позитивних змін в особистому житті. Вам гостро необхідно відчути радість життя. І у вас буде така можливість. Вам пощастить і у справах, і в коханні. Виявіть ініціативу, напористість і рішучість та відверто зізнайтеся у своїх почуттях. І вам мають відповісти взаємністю. Вихідні обіцяють вам солідні гроші. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Вам необхідно спуститися з небес на землю, щоб визначити свої подальші плани та добитися успіху. На роботі краще поменше привертати до себе увагу. Ваш девіз: «Скромність і тактовність». У вас з’явиться можливість одержати додатковий дохід. Ваші зусилля будуть нагороджені. Отже, зараз саме час багато працювати й багато заробляти. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Доволі напружений період, отже, бажано знизити темп ділового життя. Зате ви зможете взяти реванш пізніше, коли перед напором вашої енергії будуть неспроможні всі обмеження. У вихідні вкрай сприятливі контакти з рідними – приділіть деякий час для спілкування. У питаннях фінансів можливі якісь приємні новини й пропозиції. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Ініціативність і зібраність – от якості, які вам просто необхідні, щоб вміти управляти ситуацією. Бажано не шукати лазівок, а діяти законними шляхами. Вам доведеться вчитися опановувати себе, свої емоції, а це буде не так просто. Потрібно повірити в себе й постаратися не звертати уваги на дрібні неприємності та не боятися перешкод. У вихідні ви ризикуєте опинитися в полоні добросердих ілюзій. Близькі люди явно чекають від вас прийняття важливого рішення, не розчаровуйте їх. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Вас оцінять належним чином, налагодяться відносини з колегами по роботі. Ви будете багато спілкуватися. І це буде корисніше, ніж особисті зустрічі. Пропозиції, які можуть бути від ділових партнерів, можливо, обіцяють реальний прибуток. У вихідні не поспішайте тікати з дому: виявіть турботу та увагу до рідних людей, і вони зможуть відповісти вам добрим ставленням. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Читайте також: Як зробити захисну маску власноруч 

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: