Трасу Харків - Ростов-на-Дону армія взяла під контроль. Є загиблі

04.07.2014 07:04 Архів
http://stranagruzov.ru/ http://stranagruzov.ru/

Сили АТО знищили базу боєприпасів бойовиків у Миколаївці та взяли під контроль трасу Харків - Ростов-на-Дону.  Про це повідомив прес-центр АТО.

Під час боїв один військовослужбовець загинув, четверо отримали поранення.
Загалом за останню добу загинуло двоє військовослужбовців.
Окрім того знищено склад боєприпасів у Семенівці.

«Противник зазнав значних втрат, щонайменше 150 бойовиків знищено, 6 опорних пунктів зруйновано», - повідомляє прес-центр АТО.

«Упродовж дня особовий склад та підрозділи сил АТО проводили заходи по зачищенню від терористів та взяттю під контроль н. п. Миколаївка. Після вогневої підготовки по позиціях та районах укріплення сепаратистів довкола Миколаївки впродовж дня здійснювали висування», - йдеться в повідомленні.

«В першій половині дня зайняли вихідні рубежі для просування. В другій половині – розпочато активні дії. Терористи чинили шалений опір. Тактику бою сил АТО було змінено. Наші війська не дали можливості втягувати себе у засідки та вогневі мішки. Задля збереження здоров’я та життя наших вояк відразу завдавались артилерійські обстріли та авіаудари по вогневих та опорних пунктах противника. Станом на кінець дня закінчили блокування. Чим створено умови для зачистки території спільно з НГУ та МВС», - сказано в повідомленні.

Джерело: Вголос
Автор: Администратор сайта