Ігрова платформа First

Promo
11.01.2021 13:24 Корисно

First– розробник та постачальник послуг азартних ігор, що працює на території України, а також у країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Щоб побачити асортимент продукції, необхідно зайти на офіційний сайт або в мобільну версію.

Асортимент First? Які продукти пропонує розробник?

Компанія пропонує 800+ продуктів на десятки тематик, серед яких:

• пригоди;

• настільні ігри;

• дівчата;

• кабаре, нічні клуби;

• монстри і чудовиська;

• тролі, гноми, лепрекони, персонажі казок;

• герої міфів і легенд;

• та інші.

 У каталозі офіційного сайта First https://1casinowin.com/first представлені продукти з:

1. Віртуальною реальністю. Технологія забезпечує 100 % занурення «з головою» у світ професійних ігор з крутими поворотами сюжету, яскравою графікою, цікавими бонусами.

2. Нестандартними технологіями формування комбінацій. Для формування ігрових поєднань і сюжетів використовують мегавейс або каскадні технології. Це робить процес укладання угод ще насиченішим і цікавішим.

3. Цікавими персонажами. Головними героями програмного забезпечення від компанії First стають Марко Поло, шпигун-Резидент, Христофор Колумб, Кардинал Рішельє, Джеймс Бонд, Королі Франції, Рокфеллери і навіть сучасні президенти!

4. Незабутніми героями. Програмне забезпечення створюється на тематику міфів, казок і легенд. Користувач може знайти продукти, головними героями яких є тролі, гноми, лепрекони, монстри, Геракл, боги Олімпу, а також багато інших. Якщо любите казки з незвичайними сюжетами, заходьте і вибирайте ігри від Фьорст.

5. Професійною адаптацією під мобільні пристрої. Софт завантажується з телефонів, планшетів, смартфонів, персональних комп’ютерів, нетбуків і ноутбуків. Не потрібно завантажувати і встановлювати додаткові апк-файли або установочники.

6. Шикарними сюжетами і бонусними рівнями. Характеристикою програмного забезпечення розробника є нелінійні «ходи». У результаті відвідувач отримує доступ до спеціальних винагород. Повороти долі, якщо вірити відгукам і коментарям, справді виходять крутими!

Формати ігор, представлених на офіційному сайті або в мобільній версії First, припускають вибір варіантів: </ p>

• настільні ігри та розваги;

• інстант геймс;

• стандартні ігри для запуску з будь-яких пристроїв.

Є продукти, спеціально стилізовані під тематику ретро. Але представлені в каталозі і ігри, створені з урахуванням останніх новинок індустрії та професійних технологічних рішень.

Офіційний сайт і мобільна версія компанії First

Виконані в синіх і фіолетових тонах. Кнопки для керування та навігації знаходяться у верхньому розділі. Серед них:

1. «Турніри». Розробник пропонує взяти участь у спеціалізованих змаганнях для клієнтів First. Призовий фонд може досягати 10 000, 100 000, 140 000, 190 000, 240 000, 250 000, 300 000, 350 000, 400 000 українських гривень або більше/менше.

2. «Моє». Швидкий доступ до списку продуктів, доданих у категорію «Виборне». Це улюблені розваги, а колекція створена конкретним користувачем.

3. «Допомога». Розділ з відповідями на запитання, де вказуються основні моменти: як запустити програмне забезпечення, куди натискати, які кнопки вибирати, скільки часу чекати, які меню доступні. Покрокові інструкції допоможуть новачкам, які не зовсім розбираються в специфіці програмного забезпечення, правилах його завантаження і установлення.

4. «Бонуси». Розділ, в якому компанія First розповідає про програму лояльності і спеціальні нарахування на день народження, за реєстрацію профілю, за авторизацію в особистому кабінеті і багато інших дій.

Грати на офіційному сайті First можна і без реєстрації акаунта. У клубі передбачено програмне забезпечення в режимі «Демо». Щоб запустити розвагу, необхідно просто знайти іконку з нею на головній сторінці та натиснути на відповідну кнопку. На новій сторінці система автоматично запропонує гру в демонстраційному режимі. Особливість у тому, що demo від Фьорст ідентичне реальним пригодам. Компанія навмисно не встановлювала обмеження за кількістю запусків, щодо доступу до внутрішніх ресурсів за сюжетом гри або за часом.

Заходьте на офіційний сайт або в мобільну версію First, щоб забрати більше бонусів!