В Україні набирає популярності легальна продукція з коноплі. ФОТО

Promo
06.05.2019 15:22 Корисно
Фото:amaranth-health.com Фото:amaranth-health.com
Від шоколаду до косметики — Україна стоїть на порозі масштабного застосування коноплі в промисловості.

Продукція коноплярства стає все популярнішою серед українців. Відомо, що крім наркотичних компонентів, конопля має безліч корисних властивостей. У рослині містяться полінасичені жирні кислоти, амінокислоти, протеїн, біофлавоноїди.

У нашій державі єдиними не забороненими формами продукції з конопель є насіння й олія, оскільки в них не містяться елементи, які впливають на психіку людини. Однак, ці види сировини не завжди можна застосовувати для виробництва кінцевих продуктів. Наприклад, для виробництва напоїв неможливо використовувати конопляну олію, тому що вона не розчиняється у воді. Конопляне насіння - прекрасне джерело вітамінів і протеїну, але цей біологічний продукт має обмежений термін придатності, швидко псується і його можна застосувати не у всіх видах продукції.

Та завдяки сухому екстракту насіння конопель Seedocan, революційному рішенню на ринку України, вдалося зняти вище описані обмеження. Використовуючи запатентовану технологію екстракції, виробник домігся збереження максимуму корисних речовин, перетворивши незручне насіння в порошок, який легко розчинюється у воді та спирті.

 Продукт пройшов безліч перевірок контролюючих органів України. Від них отримано висновок про відсутність в Seedocan™ наркотичних речовин і дозвіл на застосування екстракту в якості сировини для харчової та косметичної промисловості.

Тому багато вітчизняних виробників успішно використовують цей вид сировини в Україні. Спостерігаючи за неймовірним стрибком світового ринку конопляної продукції, вони зацікавлені у  виході на нього зі своїми пропозиціями.

На основі Seedocan випущена лінійка косметики для доглядом за шкірою Cannabis, яка здійснила фурор на останній київській виставці Beauty Expo.

 Також створено дієтичний шоколад Legal без цукру, з хлорели і екстрактом насіння конопель.

Невдовзі має з’явитися енергетичний напій, заспокійливий чай, серія продуктів для бодібілдерів, а також кавові і коктейльні сиропи (лікери).

Як і насіння конопель, компоненти екстракту позитивно впливають на систему шлунково-кишкового тракту, зміцнюють імунітет, що дозволяє використовувати його при виробництві біологічно активних добавок.

Тому не дивуйтеся, що скоро побачите на полицях звичайних магазинів товари з зеленим листком на упаковці. Легальна продукція з конопель має бути доступна людям. Властивості цієї рослини все ще активно вивчаються, але вже сьогодні зрозуміло, що конопля - джерело здоров'я.

Читайте також: ТОП-8 правил безпечного використання пестицидів